Ubytování v Luhačovicích v dubnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Luhačovicích v dubnu 2021. Luxusní ubytování Luhačovice. Dovolená duben 2021 v Luhačovicích pro rodiny s dětmi levně.

Luhačovice    >    

Luhačovice v dubnu

Vyhledávání ubytování v Luhačovicích

Ubytování v Luhačovicích v dubnu 2021

Wellness Hotel Pohoda - Luhačovice v dubnu
Wellness Hotel Pohoda
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Luhačovice, Jižní MoravaLuhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Pohoda, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až čtvrtek 22. duben, s vlastní dopravou, zítra v ceně 6500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: duben, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bowling
 • Půjčovna kol
 
Hotel Alexandria - Luhačovice v dubnu
Hotel Alexandria
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Luhačovice, Jižní Morava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alexandria, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 20. duben až pátek 23. duben, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Luhačovice v dubnu, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 8625,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Jurkovičův Dům - Luhačovice v dubnu
Lázeňský Hotel Jurkovičův Dům
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Luhačovice, Jižní MoravaLuhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Jurkovičův Dům, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až úterý 27. duben, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 17745,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: duben, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Luhačovice - Hotel Radun - Luhačovice v dubnu
Luhačovice - Hotel Radun
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Luhačovice, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luhačovice - Hotel Radun, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 20. duben až neděle 25. duben, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Luhačovice v dubnu, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, v aktuální ceně 10210,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Alexandria - Luhačovice v dubnu
Spa & Wellness Hotel Alexandria
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Luhačovice, Jižní MoravaLuhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Alexandria, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až středa 28. duben, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 22920,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: duben, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské.
 
Spa & Wellness Hotel Alexandria - Luhačovice v dubnu
Spa & Wellness Hotel Alexandria
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Luhačovice, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Alexandria, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 20. duben až středa 28. duben, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Luhačovice v dubnu, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, v aktuální ceně 20920,- Kč.
 
Boutique Hotel Radun - Luhačovice v dubnu
Boutique Hotel Radun
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Luhačovice, Jižní MoravaLuhačovic v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boutique Hotel Radun, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pondělí 26. duben, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 10210,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: duben, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Hotel Harmonie - Luhačovice v dubnu
Hotel Harmonie
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Luhačovice, Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Harmonie, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 21. duben až středa 28. duben, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Luhačovice v dubnu, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 4200,- Kč.
 
Luhačovice - Lázeňský Hotel Jurkovičův Dům - Luhačovice v dubnu
Luhačovice - Lázeňský Hotel Jurkovičův Dům
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Luhačovice, Jižní MoravaLuhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luhačovice - Lázeňský Hotel Jurkovičův Dům, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až středa 28. duben, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 15190,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: duben, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Spa & Wellness Hotel Alexandria - Luhačovice v dubnu
Spa & Wellness Hotel Alexandria
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Luhačovice, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Alexandria, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 21. duben až pondělí 26. duben, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Luhačovice v dubnu, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, v aktuální ceně 14325,- Kč.
 

Zobrazeno 11-20 z 105 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Luhačovicích

Luhačovice podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata