First Minute Luhačovice. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Luhačovicích First Minute. Dovolená Luhačovice pro rodiny s dětmi levně.

Luhačovice    >    

First Minute Luhačovice

Vyhledávání ubytování v Luhačovicích

Pobyty podle termínu

Hotel Alexandria - First Minute Luhačovice
Hotel Alexandria
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Luhačovice, Jižní MoravaLuhačovic v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alexandria, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 18. srpen až sobota 21. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 27135,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, lázeňské.
 
Lázeňský & Wellness Hotel Niva - First Minute Luhačovice
Lázeňský & Wellness Hotel Niva
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Luhačovice, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský & Wellness Hotel Niva, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 18. srpen až pondělí 23. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Luhačovice, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9500,- Kč.
 
Lázeňský & Wellness Hotel Niva - First Minute Luhačovice
Lázeňský & Wellness Hotel Niva
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Luhačovice, Jižní MoravaLuhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský & Wellness Hotel Niva, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 18. srpen až úterý 24. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 11400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Luhačovice - Lázeňský Komplex Miramare - First Minute Luhačovice
Luhačovice - Lázeňský Komplex Miramare
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Luhačovice, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luhačovice - Lázeňský Komplex Miramare, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 18. srpen až pondělí 23. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: First Minute Luhačovice, letní First Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 34750,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Alexandria - First Minute Luhačovice
Spa & Wellness Hotel Alexandria
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Luhačovice, Jižní MoravaLuhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Alexandria, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 18. srpen až středa 25. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 18305,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské.
 
Spa & Wellness Hotel Alexandria - First Minute Luhačovice
Spa & Wellness Hotel Alexandria
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Luhačovice, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Alexandria, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 18. srpen až středa 25. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Luhačovice, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, v aktuální ceně 15750,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Alexandria - First Minute Luhačovice
Spa & Wellness Hotel Alexandria
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Luhačovice, Jižní MoravaLuhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Alexandria, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 18. srpen až úterý 24. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 15690,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské.
 
Spa & Wellness Hotel Alexandria - First Minute Luhačovice
Spa & Wellness Hotel Alexandria
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Luhačovice, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Alexandria, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 18. srpen až čtvrtek 26. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Luhačovice, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, v aktuální ceně 20920,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Alexandria - First Minute Luhačovice
Spa & Wellness Hotel Alexandria
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Luhačovice, Jižní MoravaLuhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Alexandria, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 18. srpen až čtvrtek 26. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 22920,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské.
 
Wellness Hotel Pohoda - First Minute Luhačovice
Wellness Hotel Pohoda
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Luhačovice, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Pohoda, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 18. srpen až pátek 20. srpen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Luhačovice, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 4950,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bowling
 • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 899 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Luhačovicích

Luhačovice podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata