Polopenze|Pobyty|Last Minute

Jarní dovolená v Luhačovicích

Jarní dovolená a jarní prázdniny v Luhačovicích. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2023. Luxusní ubytování v Luhačovicích na jaře. Dovolená Luhačovice pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2023.

Jarní dovolená Luhačovice

Ubytování v Luhačovicích na jaře 2023 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Morava v regionu Luhačovice, Jižní Morava v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od středy 31. května 2023 do středy 7. června 2023 s vlastní dopravou od zítra. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Luhačovicích, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 16135,- Kč.
Jarní dovolená Luhačovice
Morava
★★★
 
  • 16 135 Kč

Detail

Dovolená Luhačovice, Jižní Morava Luhačovic 2023 na jaře v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Pohoda, v délce 8 dní - 7 nocí. Tento pobyt v Luhačovicích je aktuálně volný v termínu: středa 31. květen až středa 7. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem zítra. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Luhačovicích za aktuální cenu 17370,- Kč. Toto ubytování v Luhačovicích nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Wellness Pohoda je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Hodnotilo 236 předchozích návštěvníků.
Jarní dovolená v Luhačovicích
Wellness Pohoda
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 17 370 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (236 hodnocení)
Ubytování v Luhačovicích na jaře 2023 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Morava v regionu Luhačovice, Jižní Morava v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od středy 31. května 2023 do středy 7. června 2023 s vlastní dopravou od zítra. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Luhačovicích, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 14525,- Kč.
Jarní dovolená v Luhačovicích - Morava
Morava
★★★
 
  • 14 525 Kč

Detail

Dovolená Luhačovice, Jižní Morava Luhačovic 2023 v létě v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Morava, v délce 8 dní - 7 nocí. Tento pobyt v Luhačovicích je aktuálně volný v termínu: čtvrtek 1. červen až čtvrtek 8. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem pozítří. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Luhačovicích za aktuální cenu 16135,- Kč. Toto ubytování v Luhačovicích nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, letní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
Jarní dovolená v Luhačovicích - Morava
Morava
★★★
 
  • 16 135 Kč

Detail

Ubytování v Luhačovicích v létě 2023 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vepřek v regionu Luhačovice, Jižní Morava v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od čtvrtka 1. června 2023 do čtvrtka 8. června 2023 s vlastní dopravou od pozítří. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Luhačovicích, letní Super Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12425,- Kč.
Jarní dovolená v Luhačovicích - Penzion Vepřek
Penzion Vepřek
★★★
 
  • 12 425 Kč

Detail

Dovolená Luhačovice, Jižní Morava Luhačovic 2023 v létě v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jestřabí, v délce 8 dní - 7 nocí. Tento pobyt v Luhačovicích je aktuálně volný v termínu: čtvrtek 1. červen až čtvrtek 8. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem pozítří. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Luhačovicích za aktuální cenu 14805,- Kč. Toto ubytování v Luhačovicích nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, letní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
Jarní dovolená v Luhačovicích - Jestřabí
Jestřabí
★★★
 
  • 14 805 Kč

Detail

Ubytování v Luhačovicích v létě 2023 v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Pohoda v regionu Luhačovice, Jižní Morava v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pátku 2. června 2023 do pátku 9. června 2023 s vlastní dopravou od popozítří. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Wellness Pohoda na základě 236 hodnotících cestovatelů je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Jarní dovolená v Luhačovicích, letní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 17410,- Kč.
Jarní dovolená Luhačovice - Wellness Pohoda
Wellness Pohoda
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 17 410 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (236 hodnocení)
Rekreace v lokalitě Východní Morava levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Apartmán Na Podhradí a je v délce 3 dní, v termínu od 2. června 2023 do 4. června 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 7110 Kč.
Jarní dovolená Luhačovice - Apartmán Na Podhradí
Apartmán Na Podhradí
★★
 
  • 7 110 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Východní Morava levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Apartmán Na Podhradí a je v délce 3 dní, v termínu od 2. června 2023 do 4. června 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 7110 Kč.
Jarní dovolená Luhačovice - Apartmán Na Podhradí
Apartmán Na Podhradí
★★
 
  • 7 110 Kč

Detail

Dovolená Luhačovice, Jižní Morava Luhačovic 2023 v létě v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jestřabí, v délce 3 dní - 2 nocí. Tento pobyt v Luhačovicích je aktuálně volný v termínu: pátek 2. červen až neděle 4. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem popozítří. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Luhačovicích za aktuální cenu 6310,- Kč. Toto ubytování v Luhačovicích nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, letní Super Last Minute, pobytové, lázeňské levně.
Jestřabí
Jestřabí
★★★
 
  • 6 310 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 175 nalezených

Ubytování v Luhačovicích 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Luhačovicích podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Luhačovic vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Luhačovicích vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Luhačovicích žádný vhodný pobyt? Můžete se zkusit ubytovat v chatách, chalupách a chaloupkách v Luhačovicích a dalších oblíbených lokalitách v České republice Ubytování chalupy 2023.

Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Máchovo jezero jarní dovolená nebo Orlické hory jarní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Pálava jarní dovolená případně Praha jarní dovolená.


Termíny ubytování v Luhačovicích můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2023 a 2024. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Luhačovice All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Luhačovic - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Luhačovicích - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Luhačovicích podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Luhačovicích s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2023 a 2024 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Luhačovicích.