Ubytování v lázních v lokalitě Luhačovice. ☀️ Lázeňské pobyty 2020 / 2021. Lázeňská dovolená nejen pro seniory. Last Minute pobyty.

Ubytování Luhačovice    >    

Lázně Luhačovice

Ubytování v lázních - Luhačovice

Luhačovice - Lázeňský Komplex Miramare - Lázně Luhačovice
Luhačovice - Lázeňský Komplex Miramare
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Luhačovice - Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luhačovice - Lázeňský Komplex Miramare, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 11200,- Kč.
 
Hotel Jestřábí Luhačovice - Lázně Luhačovice
Hotel Jestřábí Luhačovice
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava u Luhačovic v hvězdičkovém ubytování Hotel Jestřábí Luhačovice, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8120,- Kč.
 
Hotel Morava Luhačovice - Lázně Luhačovice
Hotel Morava Luhačovice
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Luhačovice - Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Hotel Morava Luhačovice, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 9696,- Kč.
 
Luhačovice, Hotel Jurkovičův Dům**** - Lázně Luhačovice
Luhačovice, Hotel Jurkovičův Dům****
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava u Luhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luhačovice, Hotel Jurkovičův Dům****, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 17010,- Kč.
 
Palace (Lázně Luhačovice) - Lázně Luhačovice
Palace (Lázně Luhačovice)
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Luhačovice - Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palace (Lázně Luhačovice), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 15890,- Kč.
 
Palace (Lázně Luhačovice) - Lázně Luhačovice
Palace (Lázně Luhačovice)
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava u Luhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palace (Lázně Luhačovice), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 15890,- Kč.
 
Palace (Lázně Luhačovice) - Lázně Luhačovice
Palace (Lázně Luhačovice)
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Luhačovice - Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palace (Lázně Luhačovice), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 15890,- Kč.
 
Luhačovice, Hotel Ambra**** - Lázně Luhačovice
Luhačovice, Hotel Ambra****
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Jižní Morava u Luhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luhačovice, Hotel Ambra****, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 3790,- Kč.
 
Luhačovice - Hotel Radun - Lázně Luhačovice
Luhačovice - Hotel Radun
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Luhačovice - Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luhačovice - Hotel Radun, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 9850,- Kč.
 
Luhačovice - Hotel Radun - Lázně Luhačovice
Luhačovice - Hotel Radun
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Jižní Morava u Luhačovic v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luhačovice - Hotel Radun, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 8500,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 912 nalezených

Luhačovice podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal